در باره ما

“ایثار تی وی، سیمای ایثار”
isartv.ir
سیمای ایثار
simayeisar.ir
سایت و تلویزیون اینترنتی دفاع مقدس و شهدا

سلام
تجربه ثابت کرده است که کاربران اینترنت و فضای مجازی و همچنین شبکه های اجتماعی به تماشای فیلم ها و کلیپ های دفاع مقدس و شهدا و استفاده از آنها در راستای فعالیت خود خیلی علاقه دارند . لذا به دلیل اینکه قابلیت ارسال نامحدود محتوای تصویری مثل فیلم و کلیپ در مجموعه سایت های پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار یکی از ویژگی های منحصر بفرد آن می باشد ، تصمیم گرفته شد تا علاوه بر ارسال محتوای متنی و تصویری در کلیه سایت ها، فضای خاص و متمرکز تصویری هم در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم تا مورد استفاده قرار گیرد.
این تفکر و انگیزه باعث شد تا اولین تلویزیون اینترنتی دفاع مقدس و شهدا با نام “ایثار تی وی ، سیمای ایثار” راه اندازی گردید و در اختیار کاربران قرار گرفت. در سایت ایثار تی وی یا سیمای ایثار ، فیلم ها و کلیپ های تهیه شده از منابع پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار ، دانشنامه شهدا و ایثارگران جمهوری اسلامی ایران و دانشنامه شهدا و ایثارگران جهان اسلام و همچنین دیگر منابع همسو و مرتبط با دفاع مقدس و شهدا نمایش داده می شود. لازم بذکر است دیگر موضوعات ارزشی نیز در این سایت و تلویزیون اینترنتی بارگذاری می شود.
در ایثار تی وی علاوه بر ملاحظه فایل های تصویری، امکان ارسال کلیپ های کاربران نیز وجود دارد تا بنام خودشان در سایت بارگذاری شود.
“ایثار تی وی، سیمای ایثار” اولین تلویزیون اینترنتی دفاع مقدس و شهدا در فضای مجازی می باشد که توسط پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه ، شبکه ایثار راه اندازی شده است. به همین منظور دستگاه فرستنده و پخش مستقیم اینترنتی نیز خریداری گردیده و آخرین مراحل آماده سازی را پشت سر می گذارد و به امید خدا بزودی پخش زنده تلویزیون اینترنتی دفاع مقدس و شهدا “ایثارتی وی ، سیمای ایثار” نیز فعال خواهد شد.